هتل مجلل درویشی

باشگاه مشتریان

هتل مجلل درویشی به عنوان یک برند بین المللی فاخر و مطرح در حوزه گردشگری همواره تلاش نموده تا ماموریت ها و اهداف سازمانی خود را منطبق بر خواسته مشتریان پایه ریزی نماید.
رویکرد مشترک در اکثر سازمان های بزرگ و موفق، مشتری محور بودن آنهاست، این سازمان ها همواره تلاش می نمایند در طرح ریزی برنامه ها و ارتباطات سازمانی خود، مشتری محوری و ارتباط عالی با مشتریان را سرلوحه امور قرار دهند.
استراتژی مشتری محور، فقط در ارائه‌ی خدمات حرفه ای به مشتریان خلاصه نمی گردد. بلکه بدان معناست که تجربه‌ای عالی در سراسر فرآیند خرید و سپس در سراسر فرآیند پس از خرید برای مشتریان خلق گردد. از این رو مجموعه هتل مجلل درویشی با استقرار زیرساخت های لازم و ایجاد باشگاه مشتریان تلاش نموده تا با برقرار نمودن ارتباطی نزدیک با مشتریان و شناسایی خواسته های ایشان، نهایت تلاش خود را درتامین آن به کار گیرد.
باشگاه مشتریان هتل مجلل درویشی به منظور ارائه خدمات ویژه و فوق برنامه و همچنین ارائه تخفیفات دائمی به مشتریان گرامی بنیانگذاری گردیده است. در این باشگاه تلاش شده با کسب شناخت حداکثری از مشتریان و ایجاد پروفایل اختصاصی برای هر یک از آنان، خدماتی سفارشی و تا حد امکان شخصی سازی شده به ایشان ارائه گردد.

عضویت در باشگاه مشتریان هتل مجلل درویشی از طریق درگاه اینترنتی www.Darvishiclub.Com امکان پذیر بوده و مشتریان در هر اقامت با کسب امتیازات ارائه شده، در لایه های مختلف فیروزه ای، نقره ای و طلائی باشگاه قرار گرفته و خواهند توانست از امکانات و خدمات رایگان مربوط به به هریک از لایه های مذکور بهره مند گردند.
گفتنی است ما سازمانی هستیم که در حوزه خدمات بهینه به مشتریان فعالیت داریم که برحسب اتفاق هتل هم هستیم!!!

جهت برقرای ارتباط با ما می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمائید :


آدرس: مشهد ، خیابان امام رضا (ع) ، بین امام رضا 24و 26 ، هتل مجلل درویشی
تلفن:38080-051
فکس: 38554049-051
پست الکترونیکی: [email protected]