هتل مجلل درویشی

شرایط استفاده

به هر مشترک با عضویت در باشگاه میهمانان هتل مجلل درویشی ، یک صفحه کاربری اینترنتی برای مرور اخبار ویژه باشگاه و مرور امتیازات و اعتبارات در سایت باشگاه اختصاص داده می شود، این صفحه اختصاصی از طریق سایت www.darvishiclub.com و با وارد کردن شماره کارت و یا شماره همراه و رمز عبور در قسمت باشگاه میهمانان هتل مجلل درویشی قابل دسترس می باشد. در صورت فراموش نمودن رمز ورود با انتخاب گزینه ” رمز عبور خود را فراموش کرده ام” رمز جدید از طریق پیامک ارسال خواهد گردید !
مبالغ پرداختی میهمان (اتاق، رستوران و سالن مراسمات) از طریق اعتبار عضویت میهمان قابل پرداخت نبوده و اعتبار موجود قابل خرج، انتقال به غیر و یا تبدیل به ریال نخواهد بود.
میهمانان عضو باشگاه می توانند با ارسال عدد 8 از تلفن همرا ه خود( که در حساب کاربری تعریف شده است) به شماره پیامک 300008080 از آخرین وضعیت اعتبارات خویش مطلع گردند.
جهت تکمیل اطلاعات کارت عضویت و دریافت پکیج های فروش ویژه فصلی ، تمامی اطلاعات شخصی و تماسی خود را بطور کامل در صفحه کاربری تکمیل نموده و در صورت هرگونه تغییر اطلاعات، شخصاً به سایت مراجعه و اطلاعات را به روزرسانی نمایید.
اعضا و خانواده درجه 1 ایشان( فقط در صورت حضور عضو) با ارائه کارت شناسایی معتبر قادر به استفاده و برخورداری از خدمات باشگاه می باشند ,
در صورت عدم ثبت و اعمال امتیازات کسب شده در اسرع وقت با ارائه مستندات مربوطه با واحد CRM هتل مجلل درویشی به شماره تماس 38080-051 تماس حاصل فرمائید.

جهت برقرای ارتباط با ما می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمائید :


آدرس: مشهد ، خیابان امام رضا (ع) ، بین امام رضا 24و 26 ، هتل مجلل درویشی
تلفن:38080-051
فکس: 38554049-051
پست الکترونیکی: [email protected]