هتل مجلل درویشی

مقررات و ضوابط

درخواست متقاضیان عضویت در باشگاه مشترکین هتل مجلل درویشی:
پس از ثبت درخواست (توسط فرد متقاضی) در سایت رسمي باشگاه مشترکین هتل مجل درویشی، موضوع مورد بررسي قرار گرفته و دسترسی متقاضیان به امکانات باشگاه پس از تایید واحد امور مشتریان هتل مجلل درویشی فعال می گردد. همچنین عضویت افراد در باشگاه مشترکین، محدود كننده اختيارات باشگاه مشتریان هتل مجلل درویشی در تدوین و تغییر ضوابط و مقررات نخواهد بود.
باشگاه مشترکین با توجه به اهداف و سياست گذاري ها و با اجراي طرح های تشویقی، به اعضايي كه از خدمات هتل و امکانات باشگاه استفاده نمايند امتياز اختصاص داده و اين امكان را فراهم مي نمايد تا اعضاء با جمع آوري امتياز در این طرح ها شركت نموده و از مزاياي آن بهره‌مند شوند. بر اين اساس باشگاه مشترکین اين اختيار را دارد تا تغييرات مورد نظر خود را درخصوص موارد ذيل انجام داده و اعضاء به طور قطع و غيرقابل عدول حق هیچگونه ادعا و یا اعتراضي را نسبت به باشگاه نخواهند داشت .
– ايجاد، تغيير، توقف و يا حذف طرح امتيازي يا اجزاء آن از قبيل شرايط ورود به بخش طرح امتيازي، خدمات مورد استفاده، مقدار امتياز تخصيص داده شده به هر خدمت، طول عمر امتيازها، پاداش های مرتبط بر امتیازها، ارزش ريالي امتيازها و… در اختيار باشگاه است.
– ايجاد، تغيير، توقف و يا حذف پاداش هاي اعطايي يا اجزاء آن از قبيل شرايط ورود به بخش پاداش، تعداد، مبالغ و نوع پاداش و… در اختيار باشگاه است.
تغییر در زمان بندی به روزرسانی امتیازها، رسیدگی به درخواست پاداش های ارائه شده و … در اختيار باشگاه است.
-در صورت بروز مشكلات فني، قطعي، كندي سرعت، فيلترينگ اينترنت و … ايجاد محدوديت در دسترسي به وب سايت، باشگاه مشترکین هتل مجلل درویشی حتي الامكان تمامي تلاش خود را جهت رفع مشكل و كسب رضايت اعضاء محترم باشگاه به كار خواهد گرفت؛ ليكن باشگاه مشترکین هتل مجلل درویشی هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال ادعاها و مشكلات احتمالي بوجود آمده را نمي پذيرد.
استفاده از وب سايت باشگاه میهمانان:
خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده اعضاء باشگاه میهمانان هتل مجلل درویشی عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه اینترنتی متعلق به هتل مجلل درویشی است و هرگونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هرگونه استفاده از محتويات، نقل قول از محتويات پایگاه اینترنتی برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیرتجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.
* استفاده از سايت به هرروشي اعم از “page-scrape”، “robot”، “”spiderيا ساير ابزار اتوماتيك، برنامه، الگوريتم يا مراحل دستي مشابه براي دستيابي، مالكيت، كپي يا هدايت قسمتي از وب سايت ممنوع مي باشد. همچنين به كارگيري هر روش ديگري براي فراگيري ساختار وب سايت يا تلاش براي كسب اجزاء، اسناد يا اطلاعات وب سايت ممنوع مي باشد. دسترسي غيرمجاز به هر يك از قسمت ها يا مشخصات وب سايت يا ساير سرويس هاي ارائه شده آن از طريق هك كردن، رمزگشايي و نيز ساير روش هاي غيرمجاز ممنوع مي باشد.
در صورتی که براي باشگاه میهمانان هتل مجلل درویشی محرز شود كه تراكنش هاي ایجاد شده توسط اعضاء كه منجر به دریافت امتياز گردیده است به صورت صوري و از روش هايي مغاير با روش هاي تعريف شده در كسب و كار و يا هر نوع روش ديگر با هدف شبيه سازي تراكنش هاي موجه بوده و هدف از انجام آن كسب امتياز بوده است، باشگاه اين اختيار را دارد كه بدون اعلام قبلي از ادامه فعاليت آن دسته از اعضاء در هر مرحله اي كه هستند (انتخاب پاداش، تسهيلات، قرعه كشي ها و … ) ممانعت به عمل آورده و با حذف تعهدات و امتيازات اعطايي درخصوص عضويت و يا لغو عضويت ايشان تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات باشگاه مشتریان هتل مجلل درویشی از خود سلب مي‌نمايند.
باشگاه در موارد زير مجاز به استفاده از اطلاعات شخصي جمع آوري شده مي باشد:
1- درصورتي كه مشخصات يا رمز ثبت شده براي استفاده از خدمات هتل را فراموش كرده باشيد باشگاه براي مشخص نمودن هويت شما و انجام همكاري هاي لازم مي-تواند از اطلاعات ثبت شده استفاده نمايد.
2- براي فراهم نمودن خدمات مورد تقاضاي شما.
3- به منظور فراهم آوردن اطلاعات بيشتر در مورد ساير وب سايت ها و خدماتي كه ازنظر باشگاه برايتان حائز اهميت است.
4- براي بازاريابي هاي آينده، اهداف همگاني و مشترك ازجمله بازاريابي مستقيم و نيز تحقيقات و مطالعات بازار.
5- اطمينان از مرتبط بودن اطلاعات با علايق شما و ساير مصارف مجاز از جانب شما.
مدت عضویت:
در باشگاه میهمانان هتل مجلل درویشی اعضاء به دو دسته فعال و غيرفعال تقسيم مي شوند. عضو فعال به اعضايي گفته مي شود كه در هر دوره زماني دو ساله حداقل يك مرتبه با ورود نام كاربري و رمز عبور خود (Login) وارد سايت باشگاه مشتريان شوند و از امتیازات مربوطه برخوردار گردند که در غیر این صورت حساب کاربری غیر فعال خواهد گردید. باشگاه میهمانان هتل مجلل درویشی اين اختيار را دارد تا بدون اعلام قبلي با حذف تعهدات و امتيازات اعطائي، در خصوص عضويت اعضاي غيرفعال تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات باشگاه از خود سلب مي‌نمايند.

جهت برقرای ارتباط با ما می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمائید :


آدرس: مشهد ، خیابان امام رضا (ع) ، بین امام رضا 24و 26 ، هتل مجلل درویشی
تلفن:38080-051
فکس: 38554049-051
پست الکترونیکی: [email protected]